Pierwszy taniec

Moją pasją jest układanie choreografii pod wybrany utwór. Nie praktykuje kopiowania całego układu z Youtube. Męczę do bólu – fizycznego czy umysłowego 🙂 Póki mówię – trzeba ćwiczyć, a kiedy płaczę to znak, że możecie iść i pokazać się gościom i bawić się tańcem.

Staram się nauczyć zabawy tańcem, pokazuje na praktycznych przykładach, aby łatwiej zapamiętać Parom po co tak musimy „nienaturalnie ustawić ciało”. Rzadko chwalę 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale zdarza się, że mój wielki uśmiech zdradzi, że jestem z was dumna 🙂 .

Zawsze idziemy tempem osoby, która potrzebuje ciut więcej czasu na ogarniecie koordynacji w ciele i uczę wsparcia dla tej osoby od drugiej połowy. Na zajęciach często można usłyszeć „plecy, rama, łokieć, głowa” 🙂 🙂 🙂 🙂 i tak do znudzenia aż w końcu mnie posłuchacie i sylwetka będzie przypominać króla, który w swych ramionach prowadzi najważniejsza księżniczkę swojego życia.

Najlepszy kontakt ze mną jest drogą mailowa, ponieważ kiedy prowadzę zajęcia nie odbieram telefonów. Zajęcia trwają do 1,5h i ich koszt to 90zł.

Pierwszy taniec